MiniDouble Cup

Vytisknout

JardaStJiž několik let se v pravidelných i nepravidelných intervalech schází parta „staříků“, aby svůj hektický pracovní i soukromý život zpříjemnili sportem a to sportem nelehkým - tenisovou čtyřhrou. V roce 2008 jsme po zralé úvaze dali našemu snažení určitý řád a tak vznikla tato soutěž, kterou považujeme za neoficiální rychnovské mistrovství v deblu.

Cílem soutěže je hlavně pravidelný a kvalitní sport, ale i společná setkání lidí různých profesí i věku. Motivační je ale i snaha o dosažení co nejlepšího umístění v tabulce o nejlepšího deblového hráče, který si rozumí nejen s tenisovou raketou, ale i s různými spoluhráči. V každém ročníku je sehráno celkem sedm mini turnajů, při kterých se postupně vystřídají spoluhráči ve dvojicích. Po odehrání všech sedmi turnajů se sečtou výsledky a kdo získá nejvyšší počet bodů, ten se pro daný rok pyšní titulem "Double King".

Rok 2019 - končíme

Tenisová sezona 2017 naznačila, že nadšení pro pravidelnou tenisovou čtyřhru u některých jednotlivců vyprchalo a tak bylo čím dál složitější dát dohromady kompletní čtvrteční sestavu. Na nízké účasti se také projevila řada drobných i vážnějších zranění a zdravotních problémů. Proto jsme tento ročník i ten následující odehráli pouze jako nesoutěžní. Po zralé úvaze jsem se rozhodl, že další ročníky už organizovat nebudu. 

Copyright © 2021 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews