Ovar Cup

Vytisknout

MíraTento turnaj inicioval Mirek Cvejn, kterému se nedostávalo dostatečného pohybu a společenské zábavy těsně před ukončením roku 2011. Domluvil se s bratry Baškovými, pozvali skalní příznivce tenisového sportu, sdružujících se v BR Sport Centru a další ze série turnajů byla na světě. A proč zrovna Ovar Cup? Je to patrno z názvu turnaje. Hlavní roli v něm totiž, kromě sportu a družné zábavy, hraje právě ovar …

Dosavadní výsledky turnajů Ovar Cup:

I. ročník: 30.12.2011II. ročník: 28.12.2012III. ročník: 28.12.2013
1. Štícha Jaroslav - Bašek Petr
2. Mareš Karel - Indra Aleš
3. Štícha Radek - Dušek Jiří
4. Vaňásek Jaroslav - Kunc Pavel
5. Nedomlel Jiří - Bašek Martin
6. Zdeňka Jiří - Plocek Luboš
7. Serbousek Jar. - Cvejn Miroslav
8. Mikulecký Libor - Hejhal Pavel
1. Mareš Karel - Cvejn Miroslav
2. Štícha Jaroslav - Jandík Jaromír
3. Serbousek Jar. - Švábenský Karel
4. Polívka Tomáš - Fabo Miroslav
5. Vaňásek Jaroslav - Plocek Luboš
6. Moravec Jan - Kužel David
7. Stehlík Pavel - Ábel Zdeněk
8. Bašek Martin - Hrbáč Luboš
9. Bašek Petr - Kaloč Oldřich
10. Provazník Radek - Dušek Jiří
1. Štícha Radek - Vaňásek Jaroslav
2. Štícha Jaroslav - Jandík Jaromír
3. Stehlík Pavel - Fabo Miroslav
4. Rozinek Jan - Bašek Petr
5. Mikulecký Libor - Kučera Ivan
6. Bašek Martin - Dušánek Jiří
7. Serbousek Jar. - Šabata František
8. Plocek Luboš - Cvejn Miroslav
IV. ročník: 3.1.2015V. ročník: 9.1.2016 VI. ročník: 7.1.2017 

1. Rozinek Jan - Fabo Miroslav
2. Moravec Jan - Hrbáč Luboš
3. Vaňásek Jaroslav - Tichý Miloš
4. Zdeňka Jiří - Plocek Luboš
5. Martinec Petr - Foršt David
6. Cvejn Miroslav - Bašek Martin
7. Stehlík Pavel - Štefanides Petr
8. Mikulecký Libor - Dušánek Jiří
9. Myška Dušan - Šabata Martin

1. Štícha Jaroslav - Foršt David
2. Dušánek Jiří - Myška Dušan
3. Mareš Karel - Cvejn Miroslav
4. Vaňásek Jaroslav - Tichý Miloš
5. Moravec Jan - Abel Zdeněk
6. Rozinek Jan - Plocek Luboš
7. Šabata Martin - Fabo Miroslav
8. Serbousek Jaroslav - Polívka Tomáš

1. Štícha Jaroslav - Duzbaba Ladislav
2. Moravec Jan - Bašek Martin
3. Dušánek Jiří - Plocek Luboš
4. Sedláček Michal - Myška Dušan
5. Mareš Karel - Jandík Jaromír
6. Serbousek Jaroslav - Cvejn Miroslav
7. Šabata Martin - Abel Zdeněk
8. Rozinek Jan - Bena Jiří

 
VII. ročník: 6.1.2018VIII. ročník: 5.1.2019 

1. Štícha Jaroslav - Bašek Petr
2. Rozinek Jan - Cvejn Miroslav
3. Moravec Jan - Abel Zdeněk
4. Mareš Karel - Duzbaba Ladislav
5. Foršt David - Šabata Martin
6. Serbousek Jaroslav - Tichý Miloš
7. Myška Dušan - Polívka Tomáš
8. Mikulecký Libor - Vaňásek Jaroslav

1. Štícha Jaroslav, Abel Zdeněk
2. Rozinek Jan, Fabo Miroslav
3. Šabata Martin, Tichý Miloš
4. Stehlík Pavel, Duzbaba Ladislav
5. Dušánek Jiří, Martinec Petr
6. Myška Dušan, Vaňásek Jaroslav
7. Serbousek Jaroslav, Cvejn Miroslav
8. Plocek Luboš, Bašek Martin

 
Copyright © 2019 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews