Staré časy

Vytisknout

Retro-tenisový turnaj ve čtyřhrách pro neregistrované hráče

S myšlenkou uspořádat vzpomínkový turnaj na „Staré časy“ přišel Karel Mareš, který dal dohromady partu nadšenců a zapojil do příprav celou rodinu i řadu přátel. V roce 2009 tak vznikla akce, která v žádném případě není oslavou minulého režimu, ale spíše tenisových legend (Kodeš, Lendl, Borg, Connors, McEnroe a dalších)  a jejich dobového tenisového stylu.

Proto také všichni účastníci musí do turnaje nastoupit v tenisové ústroji ze sedmdesátých a osmdesátých let minulého století, včetně výbavy v podobě dřevěných tenisových raket, hraje se v bílé ústroji a s bílými míči. Také prostředí se snažili pořadatelé přizpůsobit době a tak rudé transparenty hlásají nejen tehdejší revoluční hesla, ale zvou k nákupům do prodejen státních podniků, kde Vitana vaří za vás a to vše za lidové ceny. Po úspěšné premiéře (v roce 2009) se účastníci turnaje dohodli, že tradice starých časů nezůstane v zapomnění a bude každoročně připomínána.

Dosavadní výsledky turnajů Staré časy:

I. ročník: 25.7.2009II. ročník: 5.6.2010III. ročník: 10.9.2011 
1. Štícha Jaroslav, Lepka David
2. Jaroš Jiří, Stehlík Pavel
3. Mareš Karel, Plocek Luboš
4. Kaloč Oldřich, Kaloč Luděk
5. Nosek Milan, Kučera Ivan
6. Vaňásek Jaroslav, Křoustek Jinřich
7. Růžička Josef, Šremr Ladislav
8. Mikulecký Libor, Štefanides Petr
9. Kozák Ladislav, Jakl
10. Schejbal, Ondruš Martin
1. Nosek Milan, Bašek Petr
2. Mareš Karel, Plocek Luboš
3. Štícha Jaroslav, Lepka David
4. Jaroš Jiří, Stehlík Pavel
5. Mikulecký Libor, Štefanides Petr
6. Štícha Radek, Bašek Martin
7. Kaloč Oldřich, Kaloč Luděk
8. Hrbáč Luboš, Vaňásek Jaroslav
1. Nosek Milan, Kučera Ivan
2. Mareš Karel, Tuzar Miloslav
3. Štícha Jaroslav, Bašek Petr
4. Mikulecký Libor, Plocek Luboš
5. Mára Jiří, Polívka Tomáš
6. Cvejn Miroslav, Bernard Luděk
IV. ročník: 15.9.2012V. ročník: 28.9.2013VI. ročník: 20.9.2014
1. Mikulecký Libor, Mareš Karel
2. Dušánek Jiří, Štícha Jaroslav
3. Bašek Martin, Moravec Jan
4. Vaňásek Jaroslav, Štícha Radek
5. Plocek Luboš, Kučera Ivan
6. Indra Aleš, Mára Jiří
7. Cvejn Miroslav, Nosek Milan
8. Kaloč Oldřich, Kaloč Luděk
9. Bašek Petr, Zdeňka Jiří
1. Rozinek Jan, Jandík Michal
2. Kučera Ivan, Severýn Pavel
3. Cvejn Miroslav, Mareš Karel
4. Martinec Petr, Nosek Milan
5. Štícha Jaroslav, Indra Aleš
6. Štícha Radek, Myška Dušan
7. Moravec Jan, Jandík Jaromír
8. Šalomoun Kamil, Skákal Martin
9. Dušánek Jiří, Tobiška Jiří
10. Polívka Tomáš, Mikulecký Libor
11. Fabo Miroslav, Bernard Luděk
12. Plocek Luboš, Sveřepa Filip
1. Moravec Jan, Dušánek Jiří
2. Štícha Jaroslav, Plocek Luboš
3. Bašek Martin, Sedláček Michal
4. Rozinek Jan, Jandík Michal
5. Mareš Karel, Myška Dušan
6. Bernard Luděk, Polívka Tomáš
7. Fabo Miroslav, Cvejn Miroslav
8. Mikulecký Libor, Vaňásek Jaroslav
VII. ročník: 19.9.2015 VIII. ročník: 17.9.2016IX. ročník: 22.9.2018
1. Vaňková Iva - Mareš Karel
2. Vaňásková Bára - Moravec Jan
3. Štíchová Eva - Štícha Jaroslav
4. Maixnerová Katka - Dušánek Jiří
5. Kaločová Naďa - Tichý Miloš
6. Janečková Marcela - Plocek Luboš
7. Duzbabová Lenka - Duzbaba Láďa
8. Stiblíková Andrea - Cvejn Miroslav
9. Altová Lenka - Alt Tomáš
10. Ryšková Pavlína - Ryška Jan
11. Bernardová Magda - Bernard Luděk
12. Schejbalová Kamila - Jandík Míra
13. Bašková Andrea - Bašek Martin
14. Burianová Daniela - Serbousek Jar.
15. Vaňásková Zdena - Vaňásek Jar.
16. Zdeňková Dana - Zdeňka Jiří

1. Marešová Iva - Mareš Karel
2. Vaňásková Bára - Moravec Jan
3. Sazimová Dáša - Rozinek Jan
4. Zemanová Jana - Mikulecký Libor
5. Janečková Marcela - Myška Dušan
6. Bašková Andrea - Bašek Martin
7. Vaňásková Zdena - Vaňásek Jarda
8. Stiblíková Andrea - Cvejn Míra
9. Duzbabová Lenka - Duzbaba Láďa
10. Kaločová Naďa - Plocek Luboš
11. Moravcová Martina - Šalomoun Kamil

1. Mareš Karel - Kosek Pavel
2. Štícha Jarda - Duzbaba Láďa
3. Štícha Radek - Bašek Petr
4. Tichý Miloš - Bašek Martin
5. Jirka a Pavel Dušánkovi
6. Polívka Tomáš - Dušek Josef
7. Plocek Luboš - Vaňásek Jarda
8. Cvejn Miroslav - Myška Dušan

X. ročník: 14.9.2019  

1. Štícha Jarda - Plocek Luboš
2. Polívka Tomáš - Dušánek Jiří
3. Myška Dušan - Tichý Miloš
4. Sedláček Michal - Vaňásek Jarda
5. Mareš Karel - Duzbaba Láďa
6. Štefanides Petr - Bašek Martin
7. Dušek Josef - Bašek Petr

   
Copyright © 2019 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews