Tenisové akce v BR Sport Centru

Vytisknout

Tyto stránky jsou určeny zejména účastníkům zde vyjmenovaných akcí, jako vzpomínka na jejich vrcholové tenisové výkony. Všem ostatním však v žádném případě není přístup odepřen, spíše naopak.

Marech Cup

- Turnaje pořádané ke zpestření zimní nepohody, turnaje plné otazníků a překvapení. Od roku 2010 pořádá Karel Mareš a Libor Mikulecký sérii turnajů, věnovanou každý rok jinému, osobitému hráči z tenisové party kolem BR Sport Centra.

Staré časy

- S myšlenkou uspořádat vzpomínkový turnaj na „Staré časy“ přišel Karel Mareš, který dal dohromady partu nadšenců a zapojil do příprav celou rodinu i řadu přátel. V roce 2009 tak vznikla akce, která v žádném případě není oslavou minulého režimu, ale oslavou tenisových legend, dobového oblékání, dřevěných raket a tenisového umění.

BeeR Cup

- Historie BeeR Cupu se začala psát na jaře roku 2010, kdy po první zimní sezóně v BR Sport Centru se dobudovaly i venkovní kurty a bylo nasnadě je pokřtít nějakou větší akcí. Když mi tehdy volal Karel Rejent, zda bych mohl vytvořit nějaké propozice k turnaji, dlouze jsem se zamyslel nad jeho názvem. Abych do něj zakomponoval BéeRko jako domovské zařízení, což se pro název turnaje přímo nabízelo, napadla mě dvojsmyslnost názvu spjatá s milovaným nápojem všech sportovců – pivem. A BeeR Cup byl rázem na světě. Sehnat hráče na turnaj tohoto titulu už pak byla maličkost.

BR Sport Centrum Championship

- Počátkem roku 2011 vymyslel Martin Bašek s Karlem Rejentem soutěž pro dvě kategorie tenisových dvojic, které pravidelně či nepravidelně tráví svůj volný čas v zimních měsících v hale BR Sport Centra. Dvě skupiny proto, aby se eliminovaly rozdíly ve výkonnosti jednotlivých dvojic a zápasy tím byly vyrovnanější a přitažlivější. Soutěž pro relativně „lepší“ hráče nazvali ELITE a pro ty „méně lepší“ pojmenovali CHAMPIONSHIP. Obliba techto turnajů nakonec přesáhla prostor haly a pořadatelé se rozhodli dělat vždy jeden turnaj v zimě v hale a jeden turnaj v létě venku.

Ovar Cup

- Tento turnaj inicioval Mirek Cvejn, kterému se nedostávalo dostatečného pohybu a společenské zábavy těsně před ukončením roku 2011. Domluvil se s bratry Baškovými, pozvali skalní příznivce tenisového sportu, sdružujících se v BR Sport Centru a další ze série turnajů byla na světě. A proč zrovna Ovar Cup? Je to patrno z názvu turnaje. Hlavní roli v něm totiž, kromě sportu a družné zábavy, hrál právě ovar..

Mikulášský (Pyžamový) turnaj

- Nabídku tenisových aktivit rozšířil na konci roku 2012 Martin Bašek směrem ke smíšeným párům. Systém turnajů, pořádaných na konci roku v předmikulášské době, byl původně pojat jako pyžamový, odehrával se nejen v netradiční noční dobu, ale i v netradičních nočních úborech. Od roku 2015 se změnil název turnajů z "Pyžamový" na "Mikulášský", přesunul se z pátečního večera na sobotní dopoledne a úměrně tomu se změnila i ústroj účastníků.

BR Ladies Cup

BR Mix Cup

Velikonoční mixy

Copyright © 2021 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews