Tenisové akce - ČS

Vytisknout

Tyto stránky jsou určeny zejména účastníkům zde vyjmenovaných akcí, jako vzpomínka na jejich vrcholové tenisové výkony. Všem ostatním však v žádném případě není přístup odepřen, spíše naopak.

Skuhrovský kanár

- V nedaleké obci jménem Skuhrov nad Bělou žije tamní rodák, místní učitel, hudebník a obecní činitel - Jirka Nedomlel. Mezi jeho rozsáhlou paletu aktivit patří i sport a zejména tenis. Ten jej přivedl k myšlence, uspořádat ve skromných podmínkách místního areálu tenisový turnaj ve čtyřhře, kterým by, jak se patří, proslavil jméno obce v blízkém i dalekém okolí. Společně se Zdeňkem Petrasem a Jardou Štíchou vymysleli systém turnaje, postarali se o organizační zajištění, pozvali dvojice hráčů. A tak v roce 2002 započala novodobá tradice pořádání turnajů pod názvem "Skuhrovský kanár".

Christmas Cup ČS, a.s.

- Turnaj tenisových čtyřher, pořádaný od roku 2001 členem vrcholového menežmentu České spořitelny, a.s. Zdeňkem Petrasem, ke zpestření předvánoční pohody. Turnaj je určen pro tělesně zdatné a duševně odolné pracovníky České spořitelny, a.s., významné klienty a pozvané hosty.
Copyright © 2021 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews