Tenisové akce jinde

Vytisknout

Tyto stránky jsou určeny zejména účastníkům zde vyjmenovaných akcí, jako vzpomínka na jejich vrcholové tenisové výkony. Všem ostatním však v žádném případě není přístup odepřen, spíše naopak.

Hakuma Cup

- Podnět k pořádání tenisových turnajů ve čtyřhrách, nazvaných "Hakuma Cup" zavdal v roce 1997 podnikatel, sportovní nadšenec a majitel stavební firmy HAKUMA Miloš Maruza, jenž společně s Jardou Hynkem promysleli systém soutěže. Turnaje jsou určeny hlavně pro hráče doudlebského oddílu, doplněné tenisty, kteří k nim mají vřelý vztah, ať už jsou z rychnovska, nebo blízkého i dalekého okolí. Hraje se vždy jeden hlavní turnaj v létě na doudlebských kurtech a jeden či dva zimní turnaje v hale ve Vamberku, ale v poslednách letech i v Ústí n.O. a v Kostelci n.O.

Kostelec Cup

- Turnaje manželských (partnerských) párů pořádají tenisté v Kostelci n. Orl. pro manželky a partnerky svých hráčů, ale i hráčů z ostatních oddílů v okolí. Smyslem turnaje je zapojit své protějšky do tenisového dění, vytvořit pro ně klidnou, odpočinkovou tenisovou atmosféru a touto nenásilnou formou jim poděkovat za trpělivost, se kterou snáší neustálou naši domácí nepřítomnost, hory špinavých ponožek, triček a gatí. Několika turnajů se zúčastnila i parta tenistů z Rychnova a tak není na škodu, připomenout si některé z nich.
Copyright © 2021 micovehry.cz. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.
Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews